Polyfunkční objekt BCK III v Košicích
Polyfunkční objekt BCK III v Košicích
Polyfunkční objekt BCK III v Košicích

Business Centre Košice III, Košice

V centru metropole východního Slovenska připravujeme novou polyfunkční budovu „Business Centre Košice III“. Projekt nabídne kromě zajímavých bytových ploch také kancelářskou a maloobchodní část včetně podzemních garáží pod celou budovou. Maloobchodní část je určena pro supermarket, obchody, restaurace a kavárnu.
Spolu se stávajícím Business Centre Košice se tak projekt stane novou vstupní branou do centra města. Oba projekty navíc budou spojeny krytou lávkou.

bck.sk/bck3

Rok dokončení: 4. Q/2019

Počet bytů: 151

Komerční plocha: 10 070 m2


Projekt na mapě

Kontaktní formulář

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace o tomto projektu nás neváhejte kontaktovat.
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji svůj souhlas s tím, aby společnost CTR group a.s. zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené ve formuláři, dle zásad ochrany osobních údajů (www.ctrgroup.cz/oou/zasady-ochrany-osobnich-udaju). Tento souhlas uděluji na dobu maximálně deseti let a poté zaniká, nebude-li mezitím obnoven mým opětovným přihlášením. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat. Dále prohlašuji, že jsem se seznámil/a se svými právy dle GDPR (www.ctrgroup.cz/oou/informace-o-pravech-subjektu-udaju).