O společnosti CTR group a.s.

 

pdf icon Info brožura - projekty 2017 | Prohlédnout

 

Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s 35letou historií. Společnost dlouhodobě působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby a distribuce stavebních hmot, v oblasti obchodní a privátní letecké dopravy a v oblasti realizace developerských projektů.
CTR group a.s. a další společnosti patřící do její skupiny působí nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, v Německu, Rakousku a Maďarsku. Centrála Real estate sídlí v Praze, odkud probíhá řízení jednotlivých firem. Společnost zaměstnává a dlouhodobě buduje stabilní tým špičkových odborníků – architektů, projektantů, stavebních inženýrů, designerů a dalších profesí, které souvisí s aktivitami celé skupiny.


Albertov - Pronájem bytu Praha, pronájem bytu v Praze, pronájem bytů Praha Albertov - Pronájem bytu Praha, pronájem bytu v Praze, pronájem bytů Praha Administrativní komplex Business centre Košice Nové luxusní byty Praha 5 - Residence Výhledová 


Od roku 1982, kdy se společnost začala věnovat realizaci developerských projektů, byla uskutečněna již celá řada projektů zahrnujících nejen výstavbu nových bytových domů, ale také administrativních komplexů.
Podnikatelské aktivity v oblasti developerských projektů se v současné době koncentrují v pěti hlavních lokalitách – v Praze v České republice, v Košicích a Bratislavě na Slovensku a v německých Drážďanech a Regensburgu.

 

Na území Prahy společnost v současné době rozvíjí hned několik projektů, které jsou v různých stádiích realizace. V květnu 2015 byl dokončen komorní projekt 17 luxusních bytů s unikátním výhledem na Vltavu — Residence Výhledová

V říjnu 2016 proběhla kolaudace projektu Atrium Kobylisy (140 bytů) na Praze 8 v těsné blízkosti metra. V témže roce byla také zahájena výstavba dalšího rezidenčního projektu Panorama Pražačka (26 bytů). Ve fázi příprav jsou pak další projekty v atraktivních lokalitách širšího centra Prahy – Sluncová (180 bytů) v Karlíně, Viktoria Žižkov Center (cca 179 bytů), Residence Jezerka (cca 40 bytů) či Evropská.

 

Unikátní je také projekt nájemních bytů Albertov Rental Apartments, který společnost sama postavila a již několik let úspěšně provozuje. Jedná se o 269 luxusních, kompletně zařízených bytů v samém centru Prahy, které jsou určeny k dlouhodobým i krátkodobým pronájmům. Celý komplex ještě doplňuje vinice, restaurace se zahrádkou, supermarket, bankomat a několik dalších obchodů. Tímto rozsahem a pojetím nemá projekt Albertov Rental Apartments konkurenci nejen v Praze, ale ani v celé České republice.

 

V německých Drážďanech společnost v současné době realizuje tři významné rezidenční projekty. Residenz am Zwinger, projekt, který byl dokončen v létě 2016 a nachází se v těsné blízkosti světoznámého drážďanského Zwingeru, obsahuje 189 bytů, z nichž 103 je kompletně zařízeno a určeno k pronájmu, zbývajících 86 bylo prodáno. Projekt Haus Merkur I s 62 byty v samém centru Drážďan vedle Altmarkt a Zentrumsgalerie byl dokončen na konci roku 2016 a celý odprodán globálnímu investorovi. V roce 2017 bude zahájena výstavba druhé etapy Haus Merkur II (117 bytů) a třetí etapy Haus Merkur III (170 bytů). Všechny etapy projektu Haus Merkur jsou realizovány společně s naším partnerem, společností Baywobau. Dalším projektem realizovaným společností CTR group v Německu je Marina Apartments v Regensburgu. V centru města, v blízkosti Dunaje vyroste projekt se 77 nájemními byty. Tento projekt je ve výstavbě a jeho dokončení je plánováno na 2. kvartál 2018.

 

V Košicích na Slovensku společnost v roce 2010 dokončila výjimečný administrativní komplex Business Centre Košice I a II s celkovou komerční plochou 18 000 m2 určenou k pronájmu. V současné době je projekt již téměř kompletně pronajat a ve fázi příprav je i výstavba III. etapy, která tento úspěšný kancelářský komplex dále rozšíří. V březnu 2016 byla zahájena výstavba rozsáhlého rezidenčního projektu Rezidencia pri radnici s 390 byty a komerčními prostory v samém centru Košic. Dokončení výstavby je plánováno na 4. kvartál 2017. V Bratislavě připravujeme rezidenční projekt Karloveské terasy.


Nové byty Praha 3 - Panorama Pražačka Nové byty v centru Drážďan - Residenz am Zwinger Nové byty v centru Košic - Rezidencia pri Radnici Nové byty Praha 3 - projekt Viktoria Žižkov apartments Nové byty Drážďany - Haus Merkur


Mimo oblast developerských projektů se společnosti skupiny CTR group věnují i dalším podnikatelským aktivitám. Letecké přepravě, těžbě a zpracování zeolitu a obchodu s cementem.

 

Středisko letecké dopravy společnosti CTR group a.s. zajišťuje služby privátní a obchodní letecké dopravy. Letadla jsou provozována i pro potřeby zaměstnanců skupiny CTR. 
Společnost provozuje čtyři soukromá letadla, letoun Hawker 900XP kategorie Mid-Size Jet, letoun Cessna Citation Mustang kategorie Light Jet a 2 letouny Diamond DA-42 TwinStar kategorie Light Propeller.
CTR group a.s. je držitelem Osvědčení leteckého provozovatele č. CZ-64 a držitelem provozní specifikace k letounům své flotily.

 

ZEOCEM, a.s. 

Dynamicky se rozvíjející společnost s 60letými zkušenostmi se zpracováním přírodních materiálů.
Hlavním výrobním programem společnosti je v současnosti těžba a zpracování přírodního zeolitu a výroba produktů na bázi přírodního zeolitu. Postupným přechodem od výroby stavebních hmot se společnost stala jedním z nejvýznamnějších producentů zeolitových výrobků v Evropě.

 

DTG Optimus Kft.
Hlavní činností společnosti DTG Optimus je nákup, balení, paletizace a distribuce cementu, dále prodej a distribuce izolačních a stavebních materiálů.
Společnost DTG Optimus má vedoucí pozici v oboru prodeje baleného cementu ve východním Maďarsku. Společnost působí v oblasti distribuce izolačních a stavebních materiálů v okolí Debrecenu.
Společnost byla založena v roce 2005, podnikatelskou činnost zahájila v roce 2006. Od roku 2009 je činná v oblasti prodeje cementu. Sídlo společnosti je v Debrecenu, ve východním Maďarsku.

 

 

CTR group a.s. se sídlem: Praha 3, Žižkov, Sladkovského nám. 1/č.p.525, PSČ 130 00

Adresa provozovny: Francouzská 454/74, Praha 10

IČ: 264 56 176, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7220 den zápisu: 29. 5. 2001