Polyfunkční objekt BCK III v Košicích
Polyfunkční objekt BCK III v Košicích
Polyfunkční objekt BCK III v Košicích

Business Centre Košice III, Košice

V centru metropole východního Slovenska připravujeme novou polyfunkční budovu „Business Centre Košice III“. Projekt nabídne kromě zajímavých bytových ploch také kancelářskou a maloobchodní část včetně podzemních garáží pod celou budovou. Maloobchodní část je určena pro supermarket, obchody, restaurace a kavárnu.
Spolu se stávajícím Business Centre Košice se tak projekt stane novou vstupní branou do centra města. Oba projekty navíc budou spojeny krytou lávkou.

bck.sk/bck3

Rok dokončení: 4. Q/2019

Počet bytů: 151

Komerční plocha: maloobchod cca 3 100 m² + administrativa cca 6 970 m2


Projekt na mapě

Kontaktní formulář

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace o tomto projektu nás neváhejte kontaktovat.
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji svůj souhlas s tím, aby společnost CTR group a.s., se sídlem Sladkovského nám. 525/1, 130 00 Praha 3 zpracovávala mnou poskytnuté osobní údaje obsažené ve formuláři. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat. Dále prohlašuji, že znám svá práva, která subjektům osobních údajů poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.