Aktuality

 

12. 1. 2018 | Projekt Panorama Pražačka překonal další důležitý milník. Dne 11. 1. proběhlo místní šetření kolaudační komise a po jeho skončení jsme spolu s dodavateli neformálně oslavili dokončení výstavby.
V nabídce jsou poslední dva volné byty, prohlédnout si je můžete zde:
Poslední volné byty


5. 1. 2018 | 22. 12. jsme podepsali smlouvu na globální prodej celého projektu Haus Merkur III v Drážďanech přednímu německému nemovitostnímu fondu Patrizia. 


21. 12. 2017 | Projekt Panorama Pražačka v Praze 3 je téměř dokončen.
Vše úspěšně směřuje ke kolaudaci v lednu 2018.


16. 11. 2017 se uskutečnila oslava dokončení hrubé stavby projektu Marina Apartments v Regensburgu. Přítomní hosté se přímo od představitelů CTR group dozvěděli podrobnosti o chystaném konceptu nájemního bydlení a také zajímavosti z výstavby. Všechny přítomné díky telemostu pozdravila zástupkyně investora Alice-Horváth Muška.
www.marina-apartments.de


25. 10. 2017 | Společnost VSH Development, člen skupiny CTR, podpořila projekt Nadácie Križovatka „Mamička, dýchám“ v rámci kterého věnovala Košické nemocnici L. Pasteura 15 monitorů dechu pro novorozenecké oddělení.
Tyto monitory umožňují předcházet syndromu náhlého úmrtí, kterých je na Slovensku každoročně až 30 případů.


13. 10. 2017 | Podívejte se na novou webovou prezentaci našeho projektu nájemních bytů s názvem Marina Apartments Regensburg. Kromě aktuálních fotografií z výstavby si na webu můžete prohlédnout např. vizualizace exteriérů či půdorysy bytů.
Web naleznete na adrese: www.marina-apartments.de


1. 10. 2017 se tým z řad zaměstnanců CTR group a kolegů z VSH Development zúčastnil Mezinárodního maratonu míru v Košicích.
Závodu se zúčastnilo hned 6 štafetových týmů reprezentujících náš projekt Rezidencia pri radnici, přičemž nejlepší z nich zvládl maratonskou trať ve skvělém čase 4:01:19.


8. 9. 2017 | V zářijovém vydání měsíčníku Development news vyšel zajímavý rozhovor s Jánem Horváthem, ředitelem divize Real Estate společnosti CTR group.

pdf icon CTR staví již ve třech zemích regionu CEE


9. 8. 2017 se uskutečnilo slavnostní položení základního kamene našeho projektu Haus Merkur II v centru Drážďan. Ukončení výstavby je naplánováno na I. Q. 2019. Již dříve byl projekt odprodán nemovitostnímu fondu Patrizia, který jej po kolaudaci převezme.


20. 7. 2017 | Interview s Jánem Horváthem o košických projektech společnosti VSH development v KOŠICE:DNES TV.


12. 7. 2017 | V Hospodářských novinách vyšel zajímavý článek o prodeji našeho drážďanského projektu Haus Merkur II. 

pdf icon Česká firma CTR Group prodala v Německu bytový projekt. Inkasuje miliardu korun


27. 6. 2017 | V pondělí 26. 6. 2017 jsme podepsali smlouvu na globální prodej celého projektu Haus Merkur II v Drážďanech přednímu německému nemovitostnímu fondu Patrizia. Projekt bude nadále realizován pod vedením společného podniku CTR a našeho lokálního partnera Baywobau, společnost Patrizia jej převezme až po jeho úspěšné kolaudaci.


23. 6. 2017 | Za účasti mnoha významných domácích i zahraničních osobností z oblasti vědy, kultury a politiky se 22. 6. uskutečnila galavečeře na oslavu 20. výročí založení nadace VIZE 97 manželů Havlových.
Generálním partnerem večera v bývalém kostele svaté Anny (Pražská Křižovatka) byla společnost CTR group.
Slavnostní menu připravili vyhlášení kuchaři ze společnosti Kampa Group v čele s šéfkuchařem Markem Raditschem. Programem provázel moderátor Libor Bouček a hudební výstup obstaral houslista Pavel Šporcl.


26. 5. 2017 | Demolicí stávajícího objektu byla zahájena realizace nové etapy Business Centra Košice. Otevření nového polyfunkčního areálu je naplánováno na čtvrtý kvartál roku 2019.


30. 4. 2017 | Hrubá stavba projektu Panorama Pražačka v Praze 3 je dokončena. Probíhá instalace páteřních rozvodů vody, kanalizace, topení a oken.
Prodáno je již 75 % bytů!


24. 3. 2017 | 21. března se uskutečnilo slavnostní otevření nájemní části projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech. Slavnosti se zúčastnilo na 200 hostů, kteří měli možnost ochutnat lahůdky od vyhlášeného kuchaře Gerda Kastenmaiera, jehož restaurace je součástí projektu.
Finále celého večera obstaral velkolepý ohňostroj.

Fotogalerie:

Videogalerie

   

Prezentace akce v médiích:

Sächsische Zeitung: Wohnen mit Hotelservice (PDF + Online Version)
Dresdner Neueste Nachrichten: Offizieller Mietstart in der Residenz am Zwinger in Dresden (PDF + Online Version)
Dresden Morgenpost: Der Zwinger hat 'nen neuen Nachbarn (PDF)


15. 3. 2017 | Právě jsme zahájili prodej poslední etapy projektu Rezidencia pri radnici v centru Košic.
Nově najdete v nabídce 118 bytů o dispozicích 1+kk — 5+kk, všechny ve standardu All Inclusive. Byty si můžete prohlédnout zde:
http://www.priradnici.sk/nove-byty-kosice/2etapa


6. 3. 2017 | Ve dnech 2. 3. – 5. 3. 2017 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu HAUS 2017 v Drážďanech. Návštěvníkům jsme zde prezentovali naše německé realitní projekty Residenz am Zwinger, Haus Merkur a Marina Apartments.
Děkujeme za Váš velký zájem!


27. 2. 2017 | Slavnostním galavečerem spojeném s předáváním cen vyvrcholila v sobotu 25. 2. anketa Košičan roku 2016. Generálním partnerem ankety byla společnost CTR group prostřednictvím svého projektu Rezidencia pri radnici.
Hlavní cenu v kategorii osobnost převzal z rukou JUDr. Martina Saučina Peter Gombita, ředitel neziskové organizace Oáza – nádej pre nový život.


12. 2. 2017 | Prohlédněte si nedělní reportáž v Událostech ČT, kde vystupuje Ján Horváth —CEO real estate skupiny CTR group — a přibližuje postup koupě bytu u naší společnosti.
V doprovodných záběrech jistě poznáte i náš kompletně dokončený a zkolaudovaný projekt Atrium Kobylisy.


5. 1. 2017 | Výstavba projektu Haus Merkur I v německých Drážďanech je nyní kompletně dokončena. Celá budova byla odprodána globálnímu investorovi, který si ji v nejbližších týdnech převezme.
Níže se podívejte na fotografie projektu i vzorového bytu.


10. 12. 2016 | Společnost CTR group se prostřednictvím svého projektu Rezidencia pri radnici stala hrdým generálním partnerem ankety KOŠIČAN ROKU 2016.
Cílem ankety je ocenit osobnosti a subjekty, které dosáhli v právě končícím roce mimořádných výsledků či vykonali nejvýznamnější aktivity ve prospěch města Košice a jeho obyvatel. Slavnostní galavečer s vyhlášením vítěze se uskuteční 25. 2. v košické Kunsthalle.
www.kosicanroka.sk


8. 12. 2016 | Objekt Atrium Kobylisy obdržel od Magistrátu hl. m. Prahy číslo popisné - 1885.
V nabídce projektu jsou poslední dva exkluzivní byty s nádhernými výhledy na Prahu.


30. 11. 2016 | Prezident Slovenské republiky Andrej Kiska navštívil 30. listopadu 2016 firmu Zeocem, a. s. (těžba, zpracovaní a prodej přírodního zeolitu) - patřící do skupiny CTR group - v obci Bystré, okres Vranov nad Topľou.


8. 11. 2016 | Odbor územního rozvoje a výstavby MČ Praha 8 vydal kolaudační souhlas na projekt Atrium Kobylisy.
V nabídce jsou poslední 3 byty – prohlédněte si je zde:
atrium-kobylisy.cz/volne-byty


23. 10. 2016 Alice Horváth-Muška reprezentovala firmu CTR Immo Dresden při 24. vyhlášení ceny nadace pro podporu Semperoper v Drážďanech - v jejímž Kuratoriu je CTR členem od roku 2015.
CTR byla sponzorem ceny za zásluhy pro letošního vítěze nadace, světoznámého dirigenta Christiana Thielemanna.
Laudatia na pana Thielemanna na 24. koncertu pro držitele ceny (24. Preisträgerkonzert) v Semperoper se ujal ministr vnitra německé spolkové republiky pan Dr. Thomas de Maiziere, následně přenechal slovo paní Horváth-Muška, která přednesla proslov a předala vítězi cenu.


6. 10. 2016 | 2. října se tým z řad zaměstnanců CTR group a kolegů z VSH Development zúčastnil Mezinárodního maratonu míru v Košicích.
Závodu se zúčastnilo hned 6 štafetových týmů reprezentujících náš projekt Rezidencia pri radnici, přičemž nejlepší z nich zvládl maratonskou trať ve skvělém čase 4:07:51.
Příprava na náročný sportovní výkon probíhala v příjemné stylové hospůdce v centru Košic.


3. 10. 2016 | V září byl úspěšně zkolaudován projekt Residenz am Zwinger v centru Drážďan.
Všech 86 bytů určených k prodeji je právě předáváno svým novým majitelům.
Dalších 103 bytů určených k pronájmu se nyní vybavuje kompletním vnitřním zařízením, aby co nejdříve mohlo přivítat první nájemníky.


Ve dnech 17. – 18. 9. jsme se účastnili veletrhu „Bauen Kaufen Wohnen 2016“ v německých Drážďanech.
Zde jsme prezentovali náš projekt nájemního bydlení Residenz am Zwinger a dále projekty Haus Merkur II a III.
Děkujeme všem návštěvníkům za velký zájem.


19. 9. 2016 | Dne 15. 9. společnost CTR group přichystala pro své zaměstnance a jejich rodiny hravé odpoledne v areálu Slavoje Vyšehrad.
Děti si užívaly nafukovacího hradu a bazénku s míčky a dospělí si mohli vyzkoušet svou sílu na kladivovém siloměru či rovnováhu na býkovi v rodeu. Sportovněji založení pak odehráli i fotbalový zápas.
Fotografie z akce naleznete níže.


23. 8. 2016 | Připravili jsme virtuální prohlídku vzorového bytu projektu Residenz am Zwinger. Díky ní si celý byt můžete prohlédnout z pohodlí svého domova. Prohlídku si zobrazíte kliknutím ZDE.


12. 8. 2016 | Stavba projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech je těsně před dokončením, samotná kolaudace je naplánovaná na začátek září.
Všechny byty určené k prodeji jsou již vyprodány – ale právě nyní je spuštěna nová webová prezentace bytů určených k pronájmu. Najdete ji zde:
http://www.residenz-am-zwinger.de/


1. 8. 2016 | Dnešním dnem byla zahájena stavba projektu nových bytů na Praze 3 - Panorama Pražačka odstraňováním náletových dřevin a přípravou stavební jámy.


26. 7. 2016 | V červenci došlo k podpisu smlouvy s vybraným generálním dodavatelem stavby projektu Rezidencia pri radnici v Košicích – firmou Chemkostav.
Ačkoliv bude stavba kompletně dokončena ve čtvrtém kvartálu 2017, jsou již nyní prodány dvě třetiny bytů.


28. 6. 2016 | Velkým úspěchem skončil prodej bytů projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech. Dva měsíce před kolaudací zná svého majitele všech 86 bytů určených k prodeji.


15. 6. 2016 | Připravili jsme virtuální prohlídku typového bytu 2+kk v projektu Rezidencia pri radnici v Košicích. Díky ní si celý byt i výhled z jeho terasy můžete prohlédnout z pohodlí svého domova a získat inspiraci při zařizování svého budoucího bydlení.
Prohlídku si zobrazíte kliknutím ZDE:


18. 5. 2016 | U našeho projektu nájemních bytů Marina Apartments v Regensburgu je v plném proudu příprava stavební jámy. V atraktivní lokalitě na břehu Dunaje vznikne 77 nadstandardně vybavených bytů. Dokončení výstavby je plánováno na konec roku 2017.


11. 5. 2016 | Vzorový byt pro nájemní část projektu Residenz am Zwinger v Drážďanech byl dokončen a plně vybaven.
Všechny kompletně zařízené nájemní byty budou k dispozici k nastěhování v říjnu 2016. Více fotografií najdete ZDE.


16. 4. 2016 | Příprava stavební jámy košického projektu Rezidencia pri radnici probíhá dle plánu. Za 6 měsíců od spuštění prodeje bylo prodáno 160 bytů.


7. 4. 2016 | V projektu luxusních bytů Residence Výhledová na pražském Zlíchově zbývá již poslední volný byt. Na svého nového majitele čeká 230 m² podlahové plochy, zimní zahrada, exkluzivní standardy vybavení, terasa s nádherným výhledem na Vltavu a panorama Prahy, sauna, whirlpool vana a technologie Home Automation.


1. 3. se uskutečnilo setkání u příležitosti dokončení hrubé stavby projektu Atrium Kobylisy. Slavnostního vylití posledního kubíku betonu se zúčastnili zástupci CTR group, generálního dodavatele a ostatních subdodavatelů stavby.
Prodáno je již 85 % bytů!


V pondělí 29. 2. byl hostem relace košické televize TV Naša Ján Horváth - CEO pro oblast Real Estate skupiny CTR group. Tématem rozhovoru byl především projekt Rezidencia pri radnici a stav realitního trhu v Košicích.


29. 2. 2016 | Ve dnech 25. 2. – 28. 2. 2016 jsme se zúčastnili stavebního veletrhu HAUS 2016 v Drážďanech. Návštěvníkům jsme zde prezentovali naše drážďanské projekty Residenz am Zwinger a Haus Merkur. Děkujeme za Váš velký zájem!


18. 2. 2016 | Včera bylo za účasti médií a mnoha významných hostů slavnostně otevřeno nové klientské centrum projektu Rezidencia pri radnici v Košicích, které se nachází v ulici Nerudova 9 (vchod ze Štúrovy ulice) přímo naproti Business Centru Košice.
Na ploše 100 m² si klienti mohou prohlédnout vzorky veškerého standardního vybavení bytu, kompletně zařízené koupelnové kóje nebo 3D model projektu.


21. 1. 2016 | Od městského úřadu v Košicích jsme obdrželi stavební povolení na projekt nových bytů Rezidencia pri radnici


Archiv aktualit 2015

Archiv aktualit 2014

Archiv aktualit 2013